AD8597ARZ
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67911491
Date Code:22+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Voltage - Input Offset | 10 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 9 V |
| Current - Input Bias | 25 nA |
| Current - Output / Channel | 52 mA |
| Current - Supply | 5 mA |
| Gain Bandwidth Product | 10 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 16 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,000
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $7.224 |
| 1,000 - 4,999 | $7.196 |
| 5,000 - 9,999 | $7.187 |
| 10,000 - 49,999 | $7.179 |
| 50,000 - | $7.169 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





