AD8364ACPZ-WP
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67911298
Date Code:18+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | LFCSP EP |
| Contact Plating | Tin |
| Frequency | 2.7 GHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Nominal Supply Current | 70 mA |
| Number of Pins | 32 |
| Operating Supply Current | 70 mA |
| Packaging | Bulk |
| Response Time | 45 ns |
| Thickness | 850 µm |
| Width | 5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 500
MOQ:250
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $9.127 |
| 2,500 - | $9.107 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




