AD8362ARUZ
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67911294
Date Code:23+
文档
产品属性
| Category | 射频-分立器件/集成电路/模块 RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | Cellular GSM CDMA TDMA TETRA |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
| Input Range | -52dBm~8dBm |
| Frequency | 50Hz~3.8GHz |
| Accuracy | ±0.5dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 576
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $57.736 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





