AD620BNZ
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67910272
Date Code:21+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Voltage - Input Offset | 15 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.6 V |
| Current - Input Bias | 500 pA |
| Current - Output / Channel | 18 mA |
| Current - Supply | 900 μA |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 1.2 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 8-DIP(0.300"/7.62mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 200
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $47.302 |
| 1,000 - | $47.252 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





