AD1955ARSZRL
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67909692
Date Code:21+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 ADC/DAC specific usage |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Type | DAC/Audio |
| Voltage - Supply | 5 V |
| Voltage Supply Source | Analog and Digital |
| Sampling Rate (Per Second) | 192k |
| Number of Channels | 2 |
| Data Interface | DSD/PCM |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Product Overview | IC DAC/AUDIO 24BIT 192K 28SSOP |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 28-SSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,853
MOQ:200
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 200 - 1,999 | $11.318 |
| 2,000 - | $11.293 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




