- Top >
- 半导体 >
- 集成电路/集成电路 >
- Logic >
- Flip-flops >
- 74VHC574FT(TOSHIBA)
74VHC574FT
TOSHIBA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67909262
Date Code:17+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Flip-flops |
| Manufacturer | TOSHIBA |
| Type | D-Type |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Output Type | 3-State/Non-Inverting |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 5.5 V |
| Current - Output High, Low | 8 mA/8 mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 4μ A |
| Input Capacitance | 4 pF |
| Clock Frequency | 115 MHz |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 10.6ns @ 5V/50pF |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Number of Elements | 1 |
| Function | Standard |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C(TA) |
| Applications | Automotive |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 20-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 4,451
MOQ:3,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.145 |
| 30,000 - 149,999 | $0.145 |
| 150,000 - 299,999 | $0.144 |
| 300,000 - 1,499,999 | $0.144 |
| 1,500,000 - | $0.144 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





