6EDL04I06PTXUMA1
INFINEON
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67908959
Date Code:23+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Gate Drivers |
| Manufacturer | INFINEON |
| Series | EiceDriver? |
| Gate Type | IGBT/N-Channel/P-Channel MOSFET |
| Channel Type | 3-Layer |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | Half Bridge |
| Voltage - Supply | 13V ~ 17.5V |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 1.1V/1.7V |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 0.165 A/0.375A |
| Rise / Fall Time (Typ) | 60ns/26ns |
| Number of Drivers | 6 |
| Product Overview | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE DSO28 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C(TJ) |
| Applications | Industrial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | PG-DSO-28 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 5,000
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $4.081 |
| 10,000 - | $4.076 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





