- Top >
- 半导体 >
- 分立半导体 >
- Diodes >
- Rectifier - Arrays >
- 1SS309(TE85L,F)(TOSHIBA)
1SS309(TE85L,F)
TOSHIBA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67907349
Date Code:22+
文档
产品属性
| Average Rectified Current | 100 mA |
| Contact Plating | Copper, Silver, Tin |
| Element Configuration | Common Cathode |
| Forward Current | 300 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Repetitive Reverse Voltage (Vrrm) | 85 V |
| Max Reverse Voltage (DC) | 80 V |
| Max Surge Current | 2 A |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Peak Non-Repetitive Surge Current | 2 A |
| Peak Reverse Current | 500 nA |
| Recovery Time | 4 ns |
| Reverse Recovery Time | 4 ns |
| Reverse Voltage | 85 V |
| Schedule B | 8541100070, 8541100070|8541100070|8541100070|8541100070|8541100070 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3,000
MOQ:3,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.16 |
| 30,000 - 149,999 | $0.159 |
| 150,000 - 299,999 | $0.159 |
| 300,000 - 1,499,999 | $0.158 |
| 1,500,000 - | $0.158 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




