- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0453012.MR(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, UL |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 12 A |
| Depth | 2.69 mm |
| Fuse Current | 12 A |
| Height | 2.6924 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 4.9 mΩ |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating (AC) | 65 V |
| Voltage Rating (DC) | 65 V |
| Width | 2.69 mm |
| Working Voltage | 65 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,000
MOQ:2,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.138 |
| 20,000 - 99,999 | $0.136 |
| 100,000 - 199,999 | $0.135 |
| 200,000 - 999,999 | $0.135 |
| 1,000,000 - | $0.135 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




