- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0453005.MR(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, PSE, UL |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 2.69 mm |
| Fuse Current | 5 A |
| Height | 2.6924 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 12.5 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 2.69 mm |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 5,000
MOQ:3,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.173 |
| 30,000 - 149,999 | $0.172 |
| 150,000 - 299,999 | $0.172 |
| 300,000 - 1,499,999 | $0.171 |
| 1,500,000 - | $0.171 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




