- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 043502.5KRHF(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, UL |
| Body Material | Glass |
| Case/Package | 0402 |
| Composition | Thin Film |
| Current Rating | 2.5 A |
| Depth | 560 µm |
| Height | 330.2 µm |
| Housing Material | Glass |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Tape and Reel |
| Power Dissipation | 138.13 mW |
| Resistance | 20 mΩ |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 32 V |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 508 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 6,947
MOQ:3,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.083 |
| 30,000 - 149,999 | $0.082 |
| 150,000 - 299,999 | $0.082 |
| 300,000 - 1,499,999 | $0.081 |
| 1,500,000 - | $0.081 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




