- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0324030.MXP(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CE, K-Mark, PSE, UL |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | Axial |
| Current Rating | 30 A |
| Fuse Current | 30 A |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Outside Diameter | 6.985 mm |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 1.83 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,400
MOQ:1,400
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,400 - 13,999 | $0.326 |
| 14,000 - 69,999 | $0.323 |
| 70,000 - 139,999 | $0.322 |
| 140,000 - | $0.322 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




