CC0402KRX7R9BB221
YAGEO

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67877687
Date Code:20
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | YAGEO |
| Series | CC |
| Capacitance | 220 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 724
MOQ:724
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 724 - 7,239 | $0.128 |
| 7,240 - 36,199 | $0.126 |
| 36,200 - 72,399 | $0.121 |
| 72,400 - 361,999 | $0.121 |
| 362,000 - 723,999 | $0.121 |
| 724,000 - 1,447,999 | $0.121 |
| 1,448,000 - | $0.12 |
| - | - |




