AC0603KRX7R0BB103
YAGEO

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67877686
Date Code:21
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | YAGEO |
| Series | AC |
| Capacitance | 10000 pF |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 238
MOQ:238
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 238 - 2,379 | $0.39 |
| 2,380 - 11,899 | $0.385 |
| 11,900 - 23,799 | $0.378 |
| 23,800 - 118,999 | $0.372 |
| 119,000 - 237,999 | $0.369 |
| 238,000 - 475,999 | $0.368 |
| 476,000 - 951,999 | $0.367 |
| 952,000 - | $0.367 |




