RPM7138-V4
ROHM
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66148272
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Module |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 75 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Through Hole |
| Nominal Supply Current | 1.5 mA |
| Number of Pins | 3 |
| Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Packaging | Box |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,664
MOQ:120
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 120 - 476 | $0.617 |
| 477 - | $0.522 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




