RPM-075PTT86
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SMD/SMT |
| Collector Emitter Breakdown Voltage | 20 V |
| Collector Emitter Voltage (VCEO) | 20 V |
| Dark Current | 500 nA |
| Fall Time | 10 µs |
| Lead Free | Lead Free |
| Lens Style | Flat |
| Max Breakdown Voltage | 20 V |
| Max Collector Current | 10 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 50 mW |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Orientation | Top View |
| Polarity | NPN |
| Power Dissipation | 50 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Rise Time | 10 µs |
| Viewing Angle | 120 ° |
| Wavelength | 600 nm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 48
MOQ:48
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 48 - | $1.531 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




