- Top >
- 半导体 >
- 分立半导体 >
- Diodes >
- Rectifiers - Single >
- RB520CM-60T2R(ROHM)
RB520CM-60T2R
文档
产品属性
| Average Rectified Current | 100 mA |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Forward Current | 100 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Reverse Voltage (DC) | 60 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminals | 2 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,840
MOQ:1,954
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,954 - | $0.038 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





