PV37X502C01B00
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Color | Grey |
| Composition | Cermet, Potentiometer |
| Depth | 4 mm |
| Height | 6.7056 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Turns | 12 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 250 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 5 kΩ |
| Taper | Linear |
| Temperature Coefficient | 150 ppm/°C |
| Termination | PC Pin |
| Tolerance | 10 % |
| Weight | 340 mg |
| Width | 3.9878 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 28
MOQ:28
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 28 - | $2.624 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




