PV37W102C01B00
文档
产品属性
| Color | Grey |
| Composition | Cermet |
| Contact Plating | Copper, Tin |
| Depth | 4 mm |
| Height | 8.3 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Turns | 12 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 250 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 1 kΩ |
| Taper | Linear |
| Temperature Coefficient | 150 ppm/°C |
| Termination | Pin |
| Tolerance | 10 % |
| Type | Potentiometer |
| Voltage Rating | 200 V |
| Weight | 340 mg |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 8
MOQ:8
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8 - | $9.181 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





