PCA9535PWG4
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 I/O expanders |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Output Type | Push-Pull |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 5.5V |
| Current - Output Source/Sink | 10mA/25mA |
| Interrupt Output | Yes |
| Clock Frequency | 400 kHz |
| Number of I/O | 16 |
| Interface | I2C/SMBus |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Features | POR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 24-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 539
MOQ:26
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 26 - 103 | $2.862 |
| 104 - 296 | $2.354 |
| 297 - | $2.143 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




