PCA9306DTR2G
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Level translators |
| Manufacturer | ON SEMICONDUCTOR |
| Channel Type | Bidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | Open drain |
| Voltage - VCCA | 1 V ~ 3.6 V |
| Voltage - VCCB | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Input Signal | CMOS |
| Channels per Circuit | 2 |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C(TA) |
| Features | Automatic Direction Sensing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 62
MOQ:62
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 62 - | $1.185 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





