PAF600F48-28
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | PAF600F |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 76V |
| Voltage - Input (Min) | 36V |
| Voltage - Output 1 | 28V |
| Current - Output (Max) | 21.5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 90% |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 100°C |
| Features | Remote On/Off, OCP, OVP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 4.60"L x 2.40"W x 0.50"H(116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 14
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $379.304 |
| 5 - 8 | $350.112 |
| 9 - | $324.706 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




