NFM41PC155B1E3B
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 1.5 µF |
| Case/Package | 1806 |
| Current Rating | 6 A |
| Depth | 1.6 mm |
| Height | 1 mm |
| Insulation Resistance | 300 MΩ |
| Max Current Rating | 6 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 1806 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 10
MOQ:10
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - | $7.345 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




