RNC55H7871FSB14
VISHAY

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66123624
Date Code:03
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Metal Film |
| Contact Plating | Lead, Tin |
| Diameter | 2.39 mm |
| Failure Rate | 0.001 % |
| Features | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Introduction Date | 2009-01-28 |
| Lead Diameter | 640 µm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lead Length | 38.1 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 175 °C |
| Max Power Dissipation | 125 mW |
| Military Standard | MIL-PRF-55182 |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminals | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 100 mW |
| Power Rating | 125 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 7.87 kΩ |
| Schedule B | 8533210090, 8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090 |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
| Working Voltage | 200 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 98
MOQ:98
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 98 - 979 | $0.946 |
| 980 - 4,899 | $0.945 |
| 4,900 - 9,799 | $0.907 |
| 9,800 - 48,999 | $0.90 |
| 49,000 - 97,999 | $0.894 |
| 98,000 - 195,999 | $0.89 |
| 196,000 - | $0.889 |
| - | - |




