MOS1/2CT52R200J
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Metal |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 500 mW |
| Resistance | 20 Ω |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,950
MOQ:1,158
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,158 - 4,630 | $0.064 |
| 4,631 - | $0.044 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




