MNR04M0ABJ000
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电阻器 Resistor network arrays |
| Manufacturer | ROHM |
| Circuit Type | Isolated |
| Resistance (Ohms) | 0 |
| Number of Resistors | 4 |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Number of Pins | 8 |
| Tolerance | Jumper |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0804/Convex/Long Side Terminal |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.039"W(2.00mm x 1.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 64,104
MOQ:3,334
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,334 - 13,333 | $0.022 |
| 13,334 - 38,462 | $0.018 |
| 38,463 - | $0.017 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




