RLR07C3900GS
VISHAY

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66122811
Date Code:03
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Metal |
| Composition | Metal Film |
| Diameter | 2.29 mm |
| Introduction Date | 2000-10-24 |
| Lead Diameter | 640 µm |
| Lead Length | 38.1 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Number of Terminals | 2 |
| Power Dissipation | 250 mW |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 390 Ω |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Tolerance | 2 % |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 45
MOQ:45
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 45 - 449 | $2.058 |
| 450 - 2,249 | $2.045 |
| 2,250 - 4,499 | $1.989 |
| 4,500 - 22,499 | $1.961 |
| 22,500 - 44,999 | $1.952 |
| 45,000 - 89,999 | $1.946 |
| 90,000 - 179,999 | $1.936 |
| 180,000 - | $1.934 |




