MLK1005S27NJT000
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | MLK |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 200mA |
| Inductance | 27 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 3GHz |
| Q @ Freq | 7 @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 800mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0402(1005メートル法) |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 19,714
MOQ:552
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 552 - 2,208 | $0.133 |
| 2,209 - 8,154 | $0.103 |
| 8,155 - | $0.093 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




