MCR10EZHF1002
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Metric) | 0805 |
| Composition | Thick Film |
| Contact Plating | Tin |
| Height | 650 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminations | 2 |
| Power Rating | 125 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 10 kΩ |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 150 V |
| Voltage Rating (DC) | 150 V |
| Width | 1.25 mm |
| Working Voltage | 150 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 89,264
MOQ:16,667
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 16,667 - 66,667 | $0.005 |
| 66,668 - | $0.004 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




