MCR03EZPJ750
文档
产品属性
| Case/Package | 0603 |
| Composition | Thick Film |
| Height | 550 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Power Rating | 100 mW |
| Resistance | 75 Ω |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 9,950
MOQ:9,950
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 9,950 - | $0.009 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





