MC14504BDG
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Level translators |
| Manufacturer | ON SEMICONDUCTOR |
| Channel Type | Unidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | Non-inverting |
| Voltage - VCCA | 3 V ~ 18 V |
| Voltage - VCCB | 3 V ~ 18 V |
| Channels per Circuit | 6 |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 3
MOQ:3
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - | $24.482 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





