MAL214699108E3
VISHAY
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66114893
文档
产品属性
| Capacitance | 470 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 16 mm |
| Dissipation Factor | 10 % |
| Height | 17.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 16.002 mm |
| Impedance | 72 mΩ |
| Lead Diameter | 1.3 mm |
| Lead Pitch | 6.5 mm |
| Leakage Current | 235 µA |
| Life (Hours) | 5000 hours |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 1.3 A |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|85 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 50 V |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 16 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 30
MOQ:27
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 27 - | $2.726 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





