LXDC2HL12A-050
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current - Output 1 | 600 mA |
| Efficiency | 80 % |
| Features | OCP, UVLO |
| Height | 1.016 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Current | 600 mA |
| Max Power Dissipation | 1 W |
| Min Input Voltage | 2.3 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 4 |
| Output Voltage | 1.2 V |
| Packaging | Tape & Reel |
| Radiation Hardening | No |
| Switching Frequency | 3.5 MHz |
| Voltage - Output 1 | 1.2 V |
| Width | 2.032 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $73.446 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




