LQW18ANR47G00D
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW18 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 75mA |
| Inductance | 470 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 700MHz |
| Q @ Freq | 30 @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 7Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±2% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 15,050
MOQ:747
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 747 - 2,987 | $0.098 |
| 2,988 - | $0.068 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





