LQW15AN3N9B00D
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW15 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 750mA |
| Inductance | 3.9 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 10GHz |
| Q @ Freq | 25 @ 250MHz |
| DC Resistance (DCR) | 70mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±0.1nH |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.024"W(1.00mm x 0.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 8,488
MOQ:900
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 900 - 3,596 | $0.082 |
| 3,597 - | $0.056 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





