LQP03TN2N5C02D
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQP03 |
| Type | Thick Film |
| Current Rating (Amps) | 500mA |
| Inductance | 2.5 nH |
| Inductance Frequency - Test | 500MHz |
| Frequency - Self Resonant | 10GHz |
| Q @ Freq | 14 @ 500MHz |
| DC Resistance (DCR) | 200mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±0.2nH |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0201(0603メートル法) |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 43,650
MOQ:4,425
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,425 - 17,778 | $0.017 |
| 17,779 - | $0.014 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




