LQP03TN0N7BZ2D
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQP03TN_Z2 |
| Type | Film |
| Current Rating (Amps) | 800mA |
| Inductance | 0.7 nH |
| Inductance Frequency - Test | 500MHz |
| Frequency - Self Resonant | 20GHz |
| Q @ Freq | 14 @ 500MHz |
| DC Resistance (DCR) | 80mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±0.1nH |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | AEC-Q200 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0201(0603メートル法) |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.013" (0.33mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 14,878
MOQ:2,058
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,058 - 8,230 | $0.036 |
| 8,231 - | $0.025 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




