LQP02TN3N0B02D
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQP02 |
| Type | Thick Film |
| Current Rating (Amps) | 200mA |
| Inductance | 3 nH |
| Inductance Frequency - Test | 500MHz |
| Frequency - Self Resonant | 6GHz |
| Q @ Freq | 8 @ 500MHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.1Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±0.1nH |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 01005(0402メートル法) |
| Size / Dimension | 0.016"L x 0.008"W(0.40mm x 0.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.009" (0.23mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,914
MOQ:1,634
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,634 - | $0.045 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




