LQM2HPNR47MG0L
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQM2 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 1.8A |
| Inductance | 470 nH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 50mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1008(2520メートル法) |
| Size / Dimension | 0.098"L x 0.079"W(2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,367
MOQ:567
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 567 - | $0.13 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




