LQM21FN4R7N00L
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQM21 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 80mA |
| Current - Saturation (Isat) | 80mA |
| Inductance | 4.7 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 25MHz |
| DC Resistance (DCR) | 390mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±30% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0805(2012メートル法) |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.041" (1.05mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 9,243
MOQ:474
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 474 - 1,894 | $0.155 |
| 1,895 - 6,993 | $0.12 |
| 6,994 - | $0.109 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




