LQM18NNR56K00D
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQM18 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 35mA |
| Current - Saturation (Isat) | 35mA |
| Inductance | 560 nH |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Frequency - Self Resonant | 95MHz |
| Q @ Freq | 15 @ 25MHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.55Ohms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0603(1608メートル法) |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 6,140
MOQ:588
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 588 - 2,349 | $0.125 |
| 2,350 - | $0.086 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





