LQH4N221K04M00
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Case/Package | 1812 |
| Core Material | Ferrite |
| DC Resistance (DCR) | 5.4 Ω |
| Height | 2.6 mm |
| Inductance | 220 µH |
| Max DC Current | 110 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Q Factor | 40 |
| Self Resonant Frequency | 4.5 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 1 MHz |
| Tolerance | 10 % |
| Width | 3.2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 13,354
MOQ:662
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 662 - 2,646 | $0.111 |
| 2,647 - | $0.076 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




