LQH44PN220MJ0L
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH44 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 550mA |
| Current - Saturation (Isat) | 400mA |
| Inductance | 22 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 18MHz |
| DC Resistance (DCR) | 576mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.157"L x 0.157"W(4.00mm x 4.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 18,972
MOQ:618
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 618 - 2,469 | $0.119 |
| 2,470 - 13,675 | $0.082 |
| 13,676 - | $0.074 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





