LQH43CN1R5M03L
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH43 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1A |
| Inductance | 1.5 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 85MHz |
| DC Resistance (DCR) | 90mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1812 |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.126"W(4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 13,163
MOQ:199
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 199 - 794 | $0.37 |
| 795 - 3,556 | $0.313 |
| 3,557 - 7,576 | $0.271 |
| 7,577 - | $0.258 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




