LQH32CN2R2M53L
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH32 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 790mA |
| Inductance | 2.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 64MHz |
| DC Resistance (DCR) | 126.1mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210(3225メートル法) |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 10,412
MOQ:331
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 331 - 1,323 | $0.222 |
| 1,324 - 5,926 | $0.188 |
| 5,927 - | $0.163 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





