IHLP2020BZER2R2M01
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-2020BZ-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 4.2A |
| Current - Saturation (Isat) | 9.5A |
| Inductance | 2.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 39MHz |
| DC Resistance (DCR) | 50.1mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.216"L x 0.204"W(5.49mm x 5.18mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 21
MOQ:21
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 21 - 209 | $4.409 |
| 210 - 1,049 | $4.329 |
| 1,050 - 2,099 | $4.254 |
| 2,100 - 10,499 | $4.198 |
| 10,500 - 20,999 | $4.17 |
| 21,000 - 41,999 | $4.161 |
| 42,000 - 83,999 | $4.153 |
| 84,000 - | $4.147 |





