LM324ADR2G
ON SEMICONDUCTOR
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st66101178
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ON SEMICONDUCTOR |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Voltage - Input Offset | 2 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 32 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Current - Input Bias | 40 nA |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Current - Supply | 1.5 mA(x4Channel) |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Number of Circuits | 4 |
| Slew Rate | 600 mV/μs |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ +70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 14-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 6
MOQ:6
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - | $12.242 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





