LL2012-FR15K
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| Composition | Ceramic |
| Current | 150 mA |
| DC Resistance (DCR) | 3 Ω |
| Lead Free | Contains Lead |
| Mount | Surface Mount |
| Self Resonant Frequency | 360 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | 10 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 29,648
MOQ:521
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 521 - 2,083 | $0.141 |
| 2,084 - 7,692 | $0.109 |
| 7,693 - 20,833 | $0.099 |
| 20,834 - | $0.086 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




