LL2012-F56NK
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| Core Material | Ceramic |
| Current Rating | 300 mA |
| DC Resistance (DCR) | 750 mΩ |
| Height - Seated (Max) | 1.2954 mm |
| Inductance | 56 nH |
| Introduction Date | 1995-01-01 |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Current Rating | 300 mA |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Manufacturer Package Identifier | 0805 (2012 metric) |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Terminals | 2 |
| Self Resonant Frequency | 1.15 GHz |
| Shielding | Unshielded |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 10 % |
| Width | 1.2446 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 16,825
MOQ:417
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 417 - 1,667 | $0.176 |
| 1,668 - 6,154 | $0.136 |
| 6,155 - 16,667 | $0.124 |
| 16,668 - | $0.108 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




