LL1608-FSL47NJ
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Core Material | Ceramic |
| DC Current | 500 mA |
| DC Resistance (DCR) | 900 mΩ |
| Depth | 950 µm |
| Height | 950 µm |
| Inductance | 47 nH |
| Lead Free | Lead Free |
| Max DC Current | 500 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Radiation Hardening | No |
| Self Resonant Frequency | 1.6 GHz |
| Shielding | Unshielded |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,480
MOQ:741
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 741 - | $0.099 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




